Osobní finanční poradenství

S čím Vám můžeme poradit

Financování bydlení
hypotéky, předhypoteční úvěry, úvěry bez prokazování příjmů, překlenovací úvěry ze stavebního spoření, úvěry ze stavebního spoření
Financování spotřeby
americká hypotéka, spotřebitelské úvěry, speciální úvěry
Ochrana majetku
pojištění nemovitostí, domácností, havarijní pojištění, speciální pojištění
Pojištění odpovědnosti
pojištění odpovědností v občanském životě, pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel
Ochrana příjmů – krytí rizik
pojištění pro případ smrti, úrazové pojištění, pojištění pobytu v nemocnici, pojištění rekonvalescence, pojištění trvalé invalidity, pojištění civilizačních chorob, cestovní pojištění
Zajištění na stáří
penzijní připojištění, investiční pojištění, investování
Ochrana volných prostředků před inflací
termínované vklady, podílové fondy, investiční produkty
Investování
akcie, dluhopisy, investiční certifikáty, investice do nemovitostí
Daňové odpočty
optimalizace produktů z hlediska daňových úspor


Podrobněji:
 
 

Hypotéky

Nosným programem naší společnosti je financování bydlení – zajišťování hypotečních úvěrů. HYPOFIN Consulting s.r.o. poskytuje úplný výběr z nabídky hypotečních bank. Jsme schopni pro vás dohodnout nadstandardní podmínky při poskytnutí hypotečního úvěru (nižší sazby, snížení poplatků za zpracování úvěru, snížení poplatků za odhad).

Váš hypoteční poradce se bude zabývat optimálním výběrem hypoteční banky a nastavených podmínek, zároveň Vám vysvětlí podstatné souvztažnosti a záludnosti úvěrové smlouvy. Hypotéka je produkt, který v sobě skrývá řadu důležitých momentů, které při opomenutí často zbytečně a nečekaně zvýší finanční náklady na úvěr.

Hypoteční poradce zajistí Vaši maximální informovanost s minimálním počtem návštěv v bankovním domu. Při důležitých jednáních v bankách Vás doprovází a pomáhá Vám zajišťovat doklady související s čerpáním úvěru. I po načerpání finanční částky s vámi zůstává v kontaktu a vy můžete využít jeho služeb opakovaně při konci fixace úrokových sazeb, případně je Vám nápomocen s řešením další problematiky odvíjející se od charakteru dojednané spolupráce.

Právě osobní hypoteční poradce vám ušetří čas, peníze a spoustu starostí.
 
 

Pojištění

Pojištění životně důležitých věcí a samotných životů včetně možných trvalých následků úrazů a nemocí je jedním ze základních stavebních kamenů zajištění naší finanční budoucnosti.

HYPOFIN Consulting s.r.o. spolupracuje s největšími zahraničními životními pojišťovnami, které působí na českém pojišťovacím trhu. Klademe maximální důraz na informovanost klienta o tom, jaká rizika podstupuje a v jaké míře by se měl proti nim zabezpečit.

Naše spolupráce neznamená uzavřít pouze majetkové nebo životní pojištění, ale znamená navržení promyšlené strategie s kombinacemi jednotlivých možností, které současný trh v pojištění nabízí. Samotné pojištění je mnohdy celoživotní svazek se společností o které by měl být klient co nejlépe informován.

Vzájemná konzultace podstupovaných rizik s odborníkem odhalí slabiny již uzavřených smluv, které pak mohou být doplněny, v krajním případě úplně nahrazeny produktem efektivnějším. Klademe důraz na dodržování zásady, že pojištění v první řadě kryje podstupovaná rizika a teprve až na druhém místě pomáhá vytvářet kapitál.

Právě u investičního pojištění pak dlouhodobě spolupracujeme s klientem a jsme mu nápomocni informacemi o vývoji jeho kapitálu včetně možnosti jeho ovlivňování na základě postupovaných dlouhodobých informací. Speciálně tento druh pojištění prošel složitým vývojem a pokud není pojištění pravidelně aktualizováno, může být klient nemile překvapen až si bude chtít sahnout na uspořený kapitál.

Životní pojištění je fenomén, který vám přinese peníze v momentě, kdy je budete nejvíce potřebovat.

Aktivní spolupráce s poradcem Vám tak zajistí úsporu nákladů a zhodnocení Vašich vkladů.
 
 

Ochrana financí a tvorba kapitálu

Ochránit peníze před znehodnocením stejně důležité jako tyto peníze vydělat. Bez podrobného seznámení se s cíly, záměry a časovým horizontem klienta nemůžeme oprávněně doporučit nástroj, kterým by bylo možné tuto ochranu zajistit.

HYPOFIN Consulting s.r.o. prostřednictvím ať již vhodným stavebním spořením, penzijním spořením nebo nástroji peněžního trhu jako jsou akcie, podílové fondy a různé deriváty, navrhuje klientovi několik variant možného řešení zadání. Klientovi pak pomáháme tyto produkty uzavřít včetně předání potřebných informací ovlivňujících vhodné rozhodnutí.

Nejedná se pouze o zprostředkování jednorázových nákupů a prodejů cenných papírů, ale jde o pravidelnou informovanost o vývoji jednotlivých finančních nástrojů a především o aktivní práci s vašimi penězi.
 
 
HYPOFIN kocour
 
 
 
 
 
 
Hypofin consulting s.r.o.
Krajová 1116/13
141 00  Praha 4 - Michle

telefon: +420 777 281 207
e-mail: info@hypofin.cz
Zašlete nám zprávu
 
Napište nám e-mail
jméno:
* telefon:
* e-mail:
zpráva:
 
* povinný údaj
 
© webdesign econtrol.cz 2020